Víkend pro dva

Víkend pro dva Vila Fantazie

Víkend pro dva Vážení klienti, od 1.11.2017 bude Vila Fantazie z důvodu rekonstrukce až do odvolání DLOUHODOBĚ uzavřena. Všem co jste nás navštívili děkujeme za přízeň a po rekonstrukci se budeme opět těšit na viděnou. Nebojte, dáme Vám včas vědět, kdy budeme otevírat:)


Pracovní týden je nabitý shonem, povinostmi, proto je dobré si čas od času dopřát oddych. Víkend pro dva strávený v klidném prostředí, odpočinek, nebo naopak vyžití sportovní či kulturní Vás načerpá potřebnou energií. Vila Fantazie apartmány Jizerské hory Vám přichystá příjemné a prostorné ubytování s vířivou vanou v apartmánech v ceně pobytu, možnost snídaní, nebo polopenze až do apartmánu jistě oceníte a strávíte tak svůj víkend pro dva podle svých představ. Vila Fantazie je autem snadno dostupná od Jablonce nad Nisou, kde naleznete kina, divadlo, muzeum, bazén, Liberec nabízí návštěvu Ještědu, aquaparku, ZOO, Botanickou zahradu, IQ Landii, v blízkém okolí penzionu jsou rozmístěny rozhledny, ski areály, cyklostezky,.. Ať už se rozhodnete trávit svůj víkend pro dva sportovně, kulturně, nebo s procházkami po okolí, nebudete zklamáni. Možností jak strávit volný čas je zde mnoho a víkend pro dva bude příliš krátký.


Víkend pro dva s vířivkou

Víkend pro dva s vířivkou Přijeďte si odpočinout do Vila Fantazie. Naše apartmány jsou prostorné, vybavené vlastním sociálním zařízením s vířivkou, kuchyňkou s minibarem a pohodlným pokojem. Apartmán s vlastní vířivkou vám zaručí naprosté soukromí, budete pány svého volného času. Polopenzi k pobytu vám doneseme až do apartmánu. Vychutnejte si zasloužené chvíle volna, váš víkend pro dva s vířivkou.


Darujte víkend pro dva

Hledáte vhodný dárek pro svou lásku, nebo pro novomanžele, čeká vás oslava výročí a nevíte si rady? Darujte víkend pro dva v podobě dárkového certifikátu. Vybrat můžete konkrétní pobytový balíček z naší nabídky, nebo můžete zakoupit certifikát v nominální hodnotě. Termín i apartmán na víkend pro dva si pak může obdarovaný vybrat sám. Dárkový certifikát po uhrazení platby Vám zašleme na email, nebo za poplatek poštou.


Kontaktujte nás

  Jméno
* Email
Váš text:


PS2 Micro | © 2002 - 2024 Chabera